Series
Ratings
16
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5