Titles you rated
- HumintRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 2.0
Big DealRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
BlackBerryRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
DriveRated ★ 1.5
Arthur the KingRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0