Movies
Ratings
25
InceptionRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0