Series
Ratings
24- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0