Movies
Ratings
203
WindstruckRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.0
CubeRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0