Movies
Ratings
440
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.5
Your Place or MineRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0