Titles you rated
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 5.0
I've Always Liked YouRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5