Movies
Ratings
168
Bicentennial ManRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
UnfaithfulRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0