Movies
Ratings
438
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0