Movies
Ratings
197
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The White RibbonRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.5