Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5