Movies
Ratings
428
A Pear Tree in the Star VillageRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- P1HRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5