Series
Ratings
16
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0