Movies
Ratings
191
I Am DragonRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0