Movies
Ratings
1425
MonsterRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
WatcherRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The StraysRated ★ 1.5- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
- Fake LiesRated ★ 2.0
ReptileRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 3.0