Series
Ratings
89
The Art of SarahRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0