Movies
Ratings
971
Life or Something Like ItRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Night Always ComesRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 1.0
M3GAN 2.0Rated ★ 0.5
The BayouRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 5.0- Sea TigerRated ★ 1.0