Movies
Ratings
558
SearchingRated ★ 4.5
Bad MomsRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 2.5- Snowflake, the White GorillaRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Summer CampRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0