Movies
Ratings
118
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 0.5
CarnageRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 0.5- Big Boys Don't CryRated ★ 0.5
Before MidnightRated ★ 0.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 2.5
A Bigger SplashRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The InternRated ★ 1.5
Please Stand ByRated ★ 3.0