Movies
Ratings
33
OldboyRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Dolores ClaiborneRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The NunRated ★ 1.5
ItRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Gerald's GameRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5