Movies
Ratings
213
What a Man WantsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5- Take Me to the MoonRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5