Series
Ratings
49
The Queen's GambitRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Pressure CookerRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
DexterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0