Series
Ratings
28
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0