Series
Ratings
55- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0