Movies
Ratings
175
Killer ToonRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Modern BoyRated ★ 3.5
The ExecutionerRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
BestsellerRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Open CityRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 1.5