Movies
Ratings
139
WALL-ERated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0