Movies
Ratings
34
Gods of EgyptRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
HulkRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5