Movies
Ratings
635
Murder Mystery 2Rated ★ 2.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5