Series
Ratings
20- Hart of DixieRated ★ 4.5
Fresh Off the BoatRated ★ 4.5
Hart of DixieRated ★ 0.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.0
Devious MaidsRated ★ 3.0
Devious MaidsRated ★ 4.5- The OriginalsRated ★ 2.5
The OriginalsRated ★ 2.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Atlanta Season 1Rated ★ 0.5
3%Rated ★ 1.5
The OriginalsRated ★ 0.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 1.5
Devious MaidsRated ★ 1.5
WeedsRated ★ 1.5
White CollarRated ★ 1.5