Movies
Ratings
566
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Noriko's Dinner TableRated ★ 5.0- Worst by ChanceRated ★ 4.0
Bullet BalletRated ★ 4.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5
I Saw the TV GlowRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Petshop V-logRated ★ 3.5
- The Future of TongueRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
Love ExposureRated ★ 4.5
The Elephant ManRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
eXistenZRated ★ 4.0
Dead RingersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Siblings of the CapeRated ★ 2.5