Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0