Series
Ratings
93
EricRated ★ 3.0
UnicornRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 1.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 1.0
Moving Season 1Rated ★ 2.0
GlitchRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Private LivesRated ★ 1.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0