Series
Ratings
24
Dr. RomanticRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0
IRISRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 0.5