Movies
Ratings
651
Cinema ParadisoRated ★ 1.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 0.5
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 0.5
Brick MansionsRated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 1.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 1.0
TaxiRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5