Movies
Ratings
358
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5