Series
Ratings
38
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5