Movies
Ratings
100
Take This WaltzRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
ChefRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0