Series
Ratings
200
StrangerRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0- DexterRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 3.5- A Falsified RomanceRated ★ 3.0