Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The CursedRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0