Series
Ratings
65
Cowboy BebopRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0