Movies
Ratings
923
Silent FriendRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0