Movies
Ratings
94
AladdinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
JokerRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
Batman & RobinRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5