Movies
Ratings
213
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 2.0
Love at Second SightRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The BarRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5