Movies
Ratings
710
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 3.0- Dear ChaeminRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
AraganeRated ★ 4.5- Between you and meRated ★ 3.5
- Time of CinemaRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- World PremiereRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Love ExposureRated ★ 5.0- The Simple Truths about YouRated ★ 2.0
- Cherry SproutRated ★ 2.5
- A Dance That SpeaksRated ★ 3.0
- Roots are GrowingRated ★ 3.0
The Masked MonsterRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.5
Workers Leaving the FactoryRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.5