Series
Ratings
93
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Crown Season 6Rated ★ 4.0
The Crown Season 5Rated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0