Movies
Ratings
93
SnowpiercerRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The CitizenRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0