Movies
Ratings
202
Love LetterRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5