Movies
Ratings
253
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
OculusRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0