Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0