Movies
Ratings
2102
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Tall GirlRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Floor PlanRated ★ 2.0
The HoleRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
NomadRated ★ 3.0
One Sings The Other Doesn t L Une Chante L Autre PasRated ★ 3.5
NekromantikRated ★ 3.5- Heavy SnowRated ★ 2.5
Forgive Us Our TrespassesRated ★ 3.0
The Face of AnotherRated ★ 4.0